S1C12288ZWFAC
MFR.Part #
S1C12288ZWFAC
JLCPCB Part #
C2149381
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS