S1C12288XWFAC
MFR.Part #
S1C12288XWFAC
JLCPCB Part #
C2686270
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 18pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS