S1C12288VWFAC
MFR.Part #
S1C12288VWFAC
JLCPCB Part #
C2929689
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 16pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS