S1C12009ZWFAC
Extended
Manufacturer
JYJE
MFR.Part #
S1C12009ZWFAC
JLCPCB Part #
C2764475
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 12.009375MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS