Q3813500ZWFAC
Extended
Manufacturer
JYJE
MFR.Part #
Q3813500ZWFAC
JLCPCB Part #
C2686285
Package
DT-38
Description
-40℃~+85℃ 13.5MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm DT-38 Crystals ROHS