AMX1.25-6A-22
MFR.Part #
AMX1.25-6A-22
JLCPCB Part #
C53207659
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 4.7mm 6 6P 9.3mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS