A396E1W1-2H6P12
MFR.Part #
A396E1W1-2H6P12
JLCPCB Part #
C47326923
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.9mm 1x6P 23.76mm 250V 3.96mm 3.96mm 6 6P 7A 8.65mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 VH Yellow Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS