A200F1W1-2R6P12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A200F1W1-2R6P12
JLCPCB Part #
C47326750
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14mm 1x6P 200V 2A 2mm 2mm 4.75mm 6 6P 6mm Copper alloy PA66 PH Red Right Angle Tin UL94V-2 Push-Pull,P=2mm Wire To Board Connector ROHS