A127N01-0B10P51-H10A39
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A127N01-0B10P51-H10A39
JLCPCB Part #
C41427063
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 10P 1A 1mm 1x10P 2.3mm 3.9mm Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS