A127M05-0B10P51-H10A40
MFR.Part #
A127M05-0B10P51-H10A40
JLCPCB Part #
C41427095
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 10P 1A 1mm 2 2x5P 4mm Black Copper alloy Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS