ARP2512GJR140
MFR.Part #
ARP2512GJR140
JLCPCB Part #
C2889942
Description
140mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS