ARP2512GJR020
MFR.Part #
ARP2512GJR020
JLCPCB Part #
C2889919
Description
20mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS