ARP2512GJR012
MFR.Part #
ARP2512GJR012
JLCPCB Part #
C2889914
Description
12mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS