ARP2512GFR150
MFR.Part #
ARP2512GFR150
JLCPCB Part #
C2892391
Description
150mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS