ARP2512GFR065
MFR.Part #
ARP2512GFR065
JLCPCB Part #
C2889896
Description
3W 65mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS