ARP2512GFR050
MFR.Part #
ARP2512GFR050
JLCPCB Part #
C2892389
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS