ARP2512GFR027
MFR.Part #
ARP2512GFR027
JLCPCB Part #
C2889893
Description
27mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS