ARP2512GFR025
Extended
Manufacturer
JU YONG CHANG
MFR.Part #
ARP2512GFR025
JLCPCB Part #
C2889892
Package
2512
Description
25mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS