SMCJ130A
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMCJ130A
JLCPCB Part #
C5861071
Package
SMC
Description
130V 144V 1uA 209V 7.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS