SMAJ6.5CA
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMAJ6.5CA
JLCPCB Part #
C5243875
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 35.7A 400W@10/1000us 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS