SMAJ48CA
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMAJ48CA
JLCPCB Part #
C5356054
Package
SMA
Description
1uA 400W@10/1000us 48V 5.2A 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS