SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C5356048
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS