SB10100L
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SB10100L
JLCPCB Part #
C5365482
Package
TO-277B
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 10A 150A 300uA 800mV@10A TO-277B Schottky Diodes ROHS