MM3Z10BW
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
MM3Z10BW
JLCPCB Part #
C5365454
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@7V 10V 300mW 30Ω 9.8V~10.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS