MBR40200PTS
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
MBR40200PTS
JLCPCB Part #
C22397650
Package
TO-247S
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 200V 250A 40A 50uA 950mV@40A TO-247S Schottky Diodes ROHS