MBR40100PT
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
MBR40100PT
JLCPCB Part #
C7470644
Package
TO-247
Description
100V 275A 40A 4uA 660mV@20A TO-247 Schottky Diodes ROHS