MBR30150DT
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
MBR30150DT
JLCPCB Part #
C18198674
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA 150A 150V 30A 900mV@15A TO-252 Schottky Diodes ROHS