MBR10150DT
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
MBR10150DT
JLCPCB Part #
C5158806
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100uA 10A 150V 900mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS