BZT52C15VS
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
BZT52C15VS
JLCPCB Part #
C5365552
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@10.5V 13.8V~15.6V 15V 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS