VH396-S06DCA-00
MFR.Part #
VH396-S06DCA-00
JLCPCB Part #
C22470611
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 13mm 1x6P 25.64mm 250V 3.96mm 6 6P 7A 9.55mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS