VH396-S03DCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
VH396-S03DCA-00
JLCPCB Part #
C22470608
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 13.76mm 13mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 9.55mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS