GH250-S06DCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
GH250-S06DCA-00
JLCPCB Part #
C2997875
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6.75mm 6P 7.75mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS