GH125-S02DCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
GH125-S02DCA-00
JLCPCB Part #
C2886765
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 4.05mm 4.25mm 5.8mm 50V Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS