AFC25-S07DCA-00
MFR.Part #
AFC25-S07DCA-00
JLCPCB Part #
C2764246
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 20mm 250V 3A 6.11mm 7 7P 8.3mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS