AFC15-S08DCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AFC15-S08DCA-00
JLCPCB Part #
C5248028
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 1 1.5mm 125V 15.02mm 1A 1x8P 3.83mm 6.6mm 8 8P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS