AFC15-S07DCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AFC15-S07DCA-00
JLCPCB Part #
C5248027
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 1 1.5mm 125V 13.52mm 1A 1x7P 3.83mm 6.6mm 7 7P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS