AFC15-S03DCA-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AFC15-S03DCA-00
JLCPCB Part #
C5248023
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 1 1.5mm 125V 1A 1x3P 3 3.83mm 3P 6.6mm 7.52mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS