AF125-S20WCC-00
MFR.Part #
AF125-S20WCC-00
JLCPCB Part #
C5380645
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1.25mm 125V 1A 20P 4.1mm Non-Latching Phosphor bronze Right Angle Tin Top Contact Push-Pull,P=1.25mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS