AF125-S18HCC-00
MFR.Part #
AF125-S18HCC-00
JLCPCB Part #
C22470640
Package
Plugin,P=1.25mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1.25mm 125V 18P 1A 7.2mm Non-Latching Phosphor bronze Through Hole Tin Plugin,P=1.25mm(Staggered pins) FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS