AF125-S06WCC-00
MFR.Part #
AF125-S06WCC-00
JLCPCB Part #
C22470642
Package
Push-Pull,P=1.25mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1.25mm 125V 1A 4.1mm 6P Non-Latching Phosphor bronze Right Angle Tin Push-Pull,P=1.25mm(Staggered pins) FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS