AF125-S04WCC-00
MFR.Part #
AF125-S04WCC-00
JLCPCB Part #
C5380642
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1.25mm 125V 1A 4.1mm 4P Non-Latching Phosphor bronze Right Angle Tin Top Contact Push-Pull,P=1.25mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS