SZN-003T-P0.7K
Extended
Manufacturer
JST
MFR.Part #
SZN-003T-P0.7K
Description
0.05~0.08 0.7mm~0.9mm 28~30 50V Phosphor bronze Tin - Housing Contact ROHS