SM50B-SRDS-G-TF
Extended
Manufacturer
JST
MFR.Part #
SM50B-SRDS-G-TF
Description
-25℃~+85℃ 1A 1mm 2 25 28.1mm 2x25P 5.5mm 50P 50V 6.5mm Auxiliary Solder Pin Gold PA Phosphor Bronze SHD Surface Mount, Right Angle UL94V-0 White - Wire To Board Connector ROHS