B25P-SHF-1AA(LF)(SN)
Extended
Manufacturer
JST
MFR.Part #
B25P-SHF-1AA(LF)(SN)
JLCPCB Part #
C565947
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 12.6mm 1x25P 2.5mm 25 250V 25P 3A 5.6mm Brass PA66 SHF(NH) Through Hole Tin UL94V-0 White 插件 Wire To Board Connector ROHS