XX2472KA24AA415MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
XX2472KA24AA415MA1
JLCPCB Part #
C4355301
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 275V 4.7nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS