PPN102K3A3AA320MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
PPN102K3A3AA320MA1
JLCPCB Part #
C4355435
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS