MPS684K2L6KS6035A1
MFR.Part #
MPS684K2L6KS6035A1
JLCPCB Part #
C4355525
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 680nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS