MPS474K2L4AS4035A1
MFR.Part #
MPS474K2L4AS4035A1
JLCPCB Part #
C4355520
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS