MPS224K2H4AA420MA1
MFR.Part #
MPS224K2H4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355407
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 500V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS