MPS224K2G6AA620MA1
MFR.Part #
MPS224K2G6AA620MA1
JLCPCB Part #
C4355403
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 400V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS